Withings Activité Pop

Activité Pop je teraz dostupný v novej limitovanej edícii Coral Pink.

28.5.2015

Elegantné ručičkové hodinky s monitorom aktivity a spánku, vibračným alarmom, vodotesné do 50m.

Withings Activité POP - Activity Tracker

Activité POP sú elegantné ručičkové hodinky, ktoré majú niečo naviac. Ukrývajú monitor aktivity, ktorý komunikuje s aplikáciou Withings (iOS, Android) prostredníctvom Bluetooth 4.0. Aktuálny pokrok zobrazujú priamo na ciferníku. Ráno Vás zobudia jemnými vibráciami. Sú vodotesné do 50m a batéria vydrží až 8 mesiacov. Dostupné v 4 farbách: Shark Grey - šedá, Wild Sand - piesková, Bright Azure - modrá a teraz aj v novej farbe Coral Pink - ružová

Withings Activité POP Pink - Activity Tracker

Withings Activité Pop vám pomôže dodržiavať zdravé návyky, prispôsobí sa rytmu Vášho života a štýlu.

Zatiaľ čo hodinky ukazujú, akí Ste aktívní, aplikácia Health Mate Vám navrhne jednoduché zmeny a povzbudí Vás, aby Ste sa hýbali ešte viac.

Naozaj nositeľný monitor aktivity

Activité Pop sú hodinky, ručičkové hodinky na ktorá Ste zviknutí. Avšak okrem času Vám vždy ukážu ako ďaleko Ste sa dostali a Vy sa budete môcť rozhodnúť, aký bude Váš ďalší krok. Hodinky sú tiež vodotesné, môžete s nimi aj plávať(5 ATM) a ráno Vás zobudia jemnými vibráciami.

Vymeniteľný remienok 

Dodávaný silikónový remienok si môžete vymeniť za iný a prispôsobiť tak Activité Pop Vášmu štýlu.

Získajte správny smer

Withings Activité Pop je jedinečný nástroj na inšpiráciu a posilňovanie zdravého životného štýlu.

Každý pohyb sa počíta

Activité Pop posilnia Vašu zdravú motiváciu tým, že sleduje všetky vaše pohyby a bude Vás informovať po celú dobu a podporovať svoje úsilie - kým nedosiahnete svoj cieľ.

Získajte odpočinok, ktorý si zaslúžite

Activité Pop sleduje Vaše spánkové cykly a poskytuje komplexné monitorovanie spánku.

Optimalizujte váš spánok

Čokoľvek už budete nosiť do postele, nezabudnite na Activité Pop. Ráno budete mať podrobný obraz o Vašej noci. Activité Pop Vás tiež prebudí tichým vibračným alarmom.

Tichý budík

Nastavte si budík v aplikácii Healthmate a Activité Pop Vás prebudí jemnými vibráciami. Zabudli ste na na čas, kedy máte nastavený budík? Jednoducho dvakrát poklepte na skle: Activité Pop natočí ručičky tak, aby zobrazoval čas budenia a potom sa vráti do aktuálneho času.

Prestaňte počítať kolá

Withings Activité Pop automaticky rozoznáva aktivitu ako je beh. Nemusíte nič zapínať ani vypínať. Activité Pop tiež bude schopný identifikovať a zaznamenávať Váš plavecký tréning. Activité Pop je 5 ATM odolný proti vode (50 m). (Funkcia automatického rozoznávania plávania bude dostupná po aktualizácii firmvéru.)


Návrat
25.09.2015 Kategória: Withings