Fitbit Ace

Monitor aktivity pre deti od 8 rokov teraz iba za 79 € Fitbit Ace

Fitbit Ace je monitor aktivity pre deti od 8 rokov. Ace je štýlový bezdrôtový tracker vo forme náramku s notifikačným OLED displejom. Ten zobrazí štatistiky, aktuálny čas a upozornenia na hovory. Tento tenký, štýlový prístroj sleduje aktivitu - aktívne minúty, počet krokov a v noci sleduje kvalitu spánku. Ace tiež upozorní notifikáciou pri nedostatku pohybu. Namerané údaje prenáša prostredníctvom technológie Bluetooth Smart (BT 4.0) do počítača, mobilu alebo tabletu. Vhodný pre zápästia s obvodom 119-155mm.

Fitbit Ace

Hlavné funkcie:

Fitbit Ace okrem zobrazovania času, skedovania aktivity a spánku, má tiež ďalšie funkcie. Tu je úplný zoznam jeho schopností.

  • Sledovanie krokov: Fitbit Ace dokáže sledovať, koľko krokov prešiel užívateľ.
  • Sledovanie aktivity: Sleduje koľko minút je používateľ fyzicky aktívny počas dňa.
  • Hodinky: Fitbit Ace, podobne ako iné trackery Fitbit, obsahuje displej, ktorý okrem zobrazenia krokov a priebehu aktivity môže tiež zobrazovať čas a dátum.
  • Upozornenia na hovory: Keď je Fitbit Ace pripojený k smartfónu, môže informovať používateľa o prichádzajúcom hovore.
  • Upozornenia a pripomienky: Fitbit Ace môže oznámiť užívateľovi, kedy dosiahol fitness cieľ prostredníctvom oznámenia na displeji alebo pomocou vibrácií. Ace tiež môže tiež zobraziť správu, ktorá pripomenie, aby aby ste boli viac aktívny, ak ste boli po určitú dobu neaktívny.
  • Rebríčky a odznaky: Fitbit Ace, rovnako ako všetky zariadenia Fitbit, sa môže synchronizovať s bezplatnou aplikáciou Fitbit, ktorá je k dispozícii pre iOS a Android, Windows telefónoch a PC s Windows 10. Tieto aplikácie môžu byť použité na nastavenie fitness cieľov, súťažiť s priateľmi a členmi rodiny na rebríčkoch, a odomknúť digitálne odznaky pre určité míľniky.

Fitbit Ace

Fitbit Ace má vstavaný špičkový akcelerometer, ktorý presne zachytáva celodennú aktivitu a spánok dieťaťa.

Fitbit Ace

Pokročilý monitor spánku

Fitbit Ace automaticky sleduje dĺžku a kvalitu spánku dieťaťa. Akonáhle sú dáta zosynchronizované, na prehľadných grafoch uvidíte, ako dlho dieťa spalo, koľkokrát Ste sa prebudilo a uvidíte, aký kvalitný bol jeho spánok. Fitbit Ace má tiež tichý alarm, ktorý jemne vibruje a zobudí dieťa v požadovanom čase.

V noci Ace monitoruje:

  • Dĺžku a kvalitu spánku.
  • Ako často sa dieťa budí.

Ráno:

  • Zobudí tichým alarmom.

Fitbit Ace je navrhnutý tak, aby Vám uľahčil život a motivoval Vaše dieťa k pohybu.

Notifikácie Clock faces Reminders

Notifikácie na hovory

Ace upozorní vaše dieťa na prichádzajúci hovor vibráciou a upozornením na displeji. Mobil môže mať napr v školskej taške a nemusí stále kontrolovať displej mobilu. Už žiadne výhovorky, že dieťa nepočulo zvonenie a treto neprijalo hovor. 

Prispôsobenie displeja

Prispôsobte, čo sa má zobrazovať na displeji a ako to má vyzerať.

Upozornenie na pohyb

Ak sa dieťa nepohybuje, Ace ho na to upozorní a bude ho motivovať k pohybu.

Fitbit Ace  

Časté otázky

Čo sleduje Fitbit Ace?
Rovnako ako akékoľvek iné zariadenie Fitbit, Ace sleduje kroky, aktívne minúty a spánok. Môžete si nastaviť vlastné ciele v aplikácii Fitbit, alebo sledovať odporúčané ciele, ktoré Fitbit vytvoril na základe pokynov stanovených neziskovými organizáciami, ako je Svetová zdravotnícka organizácia, Centrá pre kontrolu chorôb a prevenciu a Národná nadácia pre spánok.
Fitbit Ace
Pomôže Fitbit Ace môjmu dieťaťu dostať sa z postele?
Áno - alebo sa aspoň pokúsi. Môžete nastaviť tichý, vibračný alarm, aby Fitbit Ace rozvibroval zápästie vášho dieťaťa, keď je čas prebudiť sa. Žiadne záruky, že ho nevypne. :) 

Ako nastavím Fitbit Ace pre moje dieťa?
Fitbit zaviedol rodinné účty, takže si môžete vytvoriť samostatný profil pre svoje dieťa a pridať ich do existujúceho účtu Fitbit (alebo vytvoriť nový). Potom synchronizujte Fitbit Ace s rodinným účtom, ako by ste použili akékoľvek iné zariadenie Fitbit. Fitbit vytvoril špecifickú verziu aplikácie pre deti, ktorá bude obsahovať len údaje, ktoré deti potrebujú vidieť, a nie potenciálne problematické metriky, ako je napríklad hmotnosť alebo spaľovanie kalórií.

Existujú rodičovské kontroly?
S novými rodinnými účtami dáva Fitbit rodičom úplnú kontrolu nad sociálnymi interakciami svojich detí v aplikácii Fitbit. Priatelia a rodinní príslušníci môžu požiadať o sledovanie vášho dieťaťa v aplikácii Fitbit, ale máte úplnú kontrolu nad tým, kto vidí ich činnosť a môže schváliť alebo odmietnuť spedujúcich. Deti sa tiež nemôžu dostať do fór Fitbit pre dospelých, ktorí aplikáciu používajú.

Prečo Fitbit urobil detský fitness tracker?
Fitbit skúmal svojich užívateľov a zistil, že 75 percent rodičov chcelo fitness tracker pre svoje deti. Fitbit Ace je navrhnutý tak, aby bol "správnym druhom obrazovky" pre deti - ten, ktorý ich povzbudzuje k tomu, aby vstali a pohybovali sa s pravidelnými upozorneniami namiesto toho, aby sedeli pred televízorom.

Podľa Centier pre kontrolu a prevenciu chorôb 1 z 5 detí a mladistvých vo veku od 6 do 19 rokov je obéznych. Fitbit si myslí, že môže túto štatistiku zmeniť tým, že udrží deti aktívne zábavnou formou pre deti, priateľov a rodinu.

Môžu Fitbit Ace používať aj dospelí?
Áno, samozrejme. Fitbit Ace si môžete spárovať aj s bežným "dospeláckym" Fitbit účtom. Fitbit Ace funkčne aj designovo je takmer rovnaký ako Fitbit Alta. To znamená, že s Fitbit Ace môžete používať aj príslušenstvo pre Fitbit Alta (nabíjačku, náramky) a opačne. Berte len do úvahy, že náramok dodávaný k Fitbit Ace je vhodný pre zápästia s obvodom 119-155mm. Ak máte väčší obvod zápästia, stačí si dokúpiť väčší náramok určený pre Fitbit Alta/Alta HR.

Prečo by si Fitbit Ace mal kúpiť aj dospelý, keď je určený pre deti?
Fitbit Ace je cenovo najdostupnejší Fitbit tracker. Na rovnakej cenovej úrovni je aj nový Fibit Inspire, avšak Fitbit Ace vynikne svojim decentným designom. Ace po designovej stránke úplne identický ako najobľúbenejší tracker pre ženy Fitbit Alta. Je to tenký, diskrétny tracker v tele z nerezovej ocele (na rozdiel od Fitbit Inspire, ktorý má relatívne veľké plastové puzdro). Pre Fitbit Alta/Ace existuje množstvo originálnych náramkov, ktorými si môžete tracker prispôsobiť na každú príležitosť.

Fitbit Ace


Akcie!

1. Fitbit Ace s 20% zľavou - za 79 €
2. Fitbit Ace + dodatočný náramok iba za 99 €
3. Pre dospelých: Fitbit Ace + prémiový kožený (veľký) náramok iba za 109 €
4. Pre dospelého aj pre dieťa: Hodinky Fitbit Versa + Fitbit Ace za výhodnú cenu.
5. Výhodné balíky pre mládežnícke kolektívy - futbalisti (10+1 zadarmo), špeciálne ponuky pre trénerov detí a pod. Kontaktujte nás pre špeciálnu ponuku!

Nabíjačka pre Fitbit Ace
USB nabíjačka pre Fitbit Ace. Pripojte do USB portu a nabíjajte svoj Fitbit Ace. Nabíjačka má resetovacie tlačidlo, pomocou ktorého je možné resetovať tracker.

teraz iba  17 € / 21 €
   22 €
Fitbit Ace Classic Band - náhradný športový náramok
Náhradný remienok pre Fitbit Ace (Alta/ Alta HR). Je vyrobený z flexibilného, odolného elastomeru. Zabezpečí komfort a odolnosť bezohľadu na to, čo robíte. Remienok je vodeodolný. Je vybavený prackou z nerezovej ocele. Doporučujeme aj pre Fitbit Alta, Alta HR, ak máte obvod zápästia do 155mm. Veľkosť: 116-155mm, dostupné farby: Electric Blue - modrá, Power Purple - fialová (tracker nie je súčasťou dodávky)

teraz iba  18 € / 22 €
   29 €
Fitbit Ace Activity Tracker for Kids - monitor aktivity pre deti
Fitbit Ace je monitor aktivity pre deti od 8 rokov. Ace je štýlový bezdrôtový tracker vo forme náramku s notifikačným OLED displejom. Ten zobrazí štatistiky, aktuálny čas a upozornenia na hovory. Tento tenký, štýlový prístroj sleduje aktivitu - aktívne minúty, počet krokov a v noci sleduje kvalitu spánku. Ace tiež upozorní notifikáciou pri nedostatku pohybu. Namerané údaje prenáša prostredníctvom technológie Bluetooth Smart (BT 4.0) do mobilu alebo tabletu. Vhodný pre zápästia s obvodom 119-155mm. Fitbit Ace je momentálne dostupný iba v modrom prevedení avšak s 20% zľavou. Ak máte záujem o fialovú farbu - Power Purple môžete si dokúpiť náhradný fialový náramok.

teraz iba  49 € / 59 €
   83 €
Fitbit Ace Activity Tracker for Kids - Double Band Pack
Balík, ktorý obsahuje tracker Fitbit Ace v modrom prevedení a ďalší dodatočný náramok za zvýhodnenú cenu. Farbu dodatočného remienka si zvolíte v objednávke. Dostupné farby: Electric Blue - modrý a Power Purple - fialový.
Fitbit Ace je monitor aktivity pre deti od 8 rokov. Ace je štýlový bezdrôtový tracker vo forme náramku s notifikačným OLED displejom. Ten zobrazí štatistiky, aktuálny čas a upozornenia na hovory. Tento tenký, štýlový prístroj sleduje aktivitu - aktívne minúty, počet krokov a v noci sleduje kvalitu spánku. Ace tiež upozorní notifikáciou pri nedostatku pohybu. Namerané údaje prenáša prostredníctvom technológie Bluetooth Smart (BT 4.0) do mobilu alebo tabletu. Vhodný pre zápästia s obvodom 119-155mm. Farbu dodatočného náramku si zvolíte v objednávke.

teraz iba  64 € / 77 €
   112 €
Fitbit Ace Leather Band Pack
Designová kolekcia Fitbit Ace Lether Band Pack obsahuje Fitbit Ace - štýlový bezdrôtový tracker vo forme náramku s notifikačným OLED displejom a prémiový kožený remienok vyrobený z pravej kože vo farbe Brown Leather. Je veľmi jemný a štýlový. Veľkosť koženého náramku si volíte v objednávke: Malý (140 - 170 mm), Veľký (170 - 206 mm). Fitbit Ace zobrazí štatistiky, aktuálny čas a upozornenia na hovory. Tento tenký, štýlový prístroj sleduje aktivitu - aktívne minúty, počet krokov a v noci sleduje kvalitu spánku. Ace tiež upozorní notifikáciou pri nedostatku pohybu. Namerané údaje prenáša prostredníctvom technológie Bluetooth Smart (BT 4.0) do mobilu alebo tabletu. Balení je tiež malý (detský) silikónový náramok vhodný pre zápästia s obvodom 119-155mm v modrom prevedení.

teraz iba  83 € / 99 €
   141 €
Fitbit Versa 2 Watch + Fitbit Ace
Balík 2 skvelých fitness trackerov pre dospelých aj pre deti za super cenu! Hodinky Fitbit Versa 2 vo farbe podľa vlastného výberu a Fitbit Ace v modrom prevedení pre deti od 8 rokov!
Nové vylepšené hodinky Versa 2 s Amoled displejom s funkciou Always On a hlasovou asistentkou Alexa.
Elegantné tenké smarthodinky od Fitbit vytvorené pre zdravie a fitness. Budú Vás viesť a motivovať k dosahovaniu Vašich cieľov. Majú jasný farebný displej, majú nový snímač tepu 24/7, sledujú spánkové cykly, ženské zdravie, pokojový pulz, úroveň Cardio Fitness, Sleep score sú vodotesné a vhodné aj na plávanie. Okrem toho sú elegantné - vyrobené z vysokokvalitného hliníka, vhodné na bežné nosenie aj vďaka vymeniteľným remienkom. Podporujú množstvo aplikácií, ciferníkov, mobilné platby a na jedno nabitie vydržia niekoľko dní. Dostupné v 3 farebných prevedeniach. Súčasťou dodávky sú náramky v oboch veľkostiach (140-180mm malý a 180-220mm veľký).

teraz iba  211 € / 253 €
   249 €


Návrat
11.04.2019 Kategória: Fitbit