Wahoo ELEMNT GPS Bike Monitor

Wahoo ELEMNT GPS Bike Monitor

Wahoo ELEMNT najpokročilejší cyklopočítač s GPS pre iPhone (a Android) s podporou Bluetooth 4.0 aj ANT+. Jednoducho sa používa, kompletné nastavenie sledovanie výkonov a zdieľanie sa vykonáva cez aplikáciu v smartfóne. Podporuje pripojenie ANT+ príslušenstva (snímač rýchlosti a kadencie, snímač činnosti srdca a pod.), zobrazuje notifikácie na displeji a pomocou LED, Live Tracking, zobrazenie polohy priateľov, synchronizácia s Strava, RWGPS cez Wifi, podpora KIKR, elektronických prehadzovačiek a mnoho iných funkcií.

ELEMNT Bezdrôtová synchronizáciaWahoo ELEMNT je jediný 100% bezdrôtovo pripojený cyklopočítač. To znamená, že nepotrebujete počítač na synchronizáciu sťahovanie údajov alebo nahrávanie trás. Všetko prebieha bezdrôtovo. ELEMNT nahráva Vaše jazdy cez Wifi, taktiež sťahovanie máp, trás alebo firmvéru prebieha bezdrôtovo.

ELEMNT je vybavený Wifi, Bluetooth Smart 4.0 pre pripojenie k smartfónu a kompatibilnému príslušenstvu a ANT+ pre pripojenie ANT+ senzorov a príslušenstva.

Nastavenie cez aplikáciu

ELEMNT prichádza s aplikáciou s intuitívnym prostredím, ktorá Vám umožní jednoducho nastaviť všetky funkcie a jednoducho používať Váš cyklopočítač.

LED indikátory

Programovateľné LED indikátory umožňujú sledovať Váš výkon novým prehľadným spôsobom.

ELEMNT LED indikátory a notifikácie

Zostaňte v kontakte

ELEMNT umožňuje sledovanie polohy Vašich priateľov na trase v reálnom čase, dostávať emaily, správy a upozornenia na hovor. Môžete teda zostať v dosahu, aj keď Ste "mimo dosah".

Vaša navigácia

ELEMNT prichádza s predinštalovanými mapami (OpenStreetMaps). Prechádzajte po naplánovaných trasách, nájdite nové alebo si automaticky sťahujte trasy zo Strava.

ELEMNT Synchronizácia s aplikáciami

Integrácia s aplikáciami

Obojsmerná synchronizácia so Strava alebo Ride with GPS umožňuje sťahovať trasy priamo do ELEMNT a na jedno kliknutie odoslať zaznamenané údaje do tých aplikácií. 

3 možnosti uchytenia

ELEMNT môžete pripevniť na riadidlá 3 spôsobmi:

ELEMNT pripevnenie

Nechajte Váš smartfón bezpečne zastrčený vo vrecku dresu alebo v puzdre na ramene. ELEMNT+ zobrazuje GPS údaje, tepovú frekvenciu (vyžaduje sa snímač činnosti srdca) a notifikácie z vášho smartfónu. Zároveň tiež ním môžete ovládať prehrávanie hudby alebo cyklistickú aplikáciu. Môžete si tiež nastaviť, ktoré údaje chcete mať zobrazené v cyklopočítači.

Hlavné funkcie:

 • Jediný plne bezdrôtový cyklopočítač
 • Barometrický výškomer
  Poskytuje presné údaje o nadmorskej výške a vzostupe/zostupe a percentuálnom sklone stúpania.
 • GPS prijímač
  Predinštalované mapy pre Vaše jazdy.
 • LED indikátory
 • Smart tlačidlá
 • Live Tracking
 • Smartnotifikácie a upozornenia na hovory
 • Integrácia s KIKR
 • Podpora elektonických prehadzovačiek (Shimano Dura Ace Di2, SRAM eTAP)
 • Výdrž na batéria až 17 hodín
 • Bezdrôtová technológia: Wifi, Bluetooth 4.0 (Smart), ANT+
 • Odolný voči počasiu a proti nárazom
  ELEMNT je IPX7 certifikovaný pre jazdu vo všetkých druhoch počasia a na všetkých typoch terénu
 • Cyklopočítač s 2,7" obrazovkou
 • Tri možnosti montáže
  Či už máte cestný alebo horský bicykel, ELEMNT umiestite všade.
 • Kompatibilný s iPhone 6/6S 5/S, iPhone 4S a vybranými Android 4.3+ zariadeniami

Špecifikácia:

Rozmery: 57.5 x 90.5 x 21.2 mm
Obrazovka: LCD s vysokým kontrastom, veľkosť: 2.7” 68.6 mm
Upevnenie: 3 možnosti
Podsvietenie: Áno
ANT+: Áno
Bluetooth: Áno
Wi-Fi: Áno
Výškomer: Barometrický
Kompatibilita: Strava a iné (Apple Health, RideWithGPS, TrainingPeaks, Today’s Plan, MapMyFitness, Garmin Connect...)
Výdrž na batérie: až  17 hodín
Hmotnosť: 99 gramov

Nemáte radi nakupovanie cez eshop? Príďte k nám a objednajte si Wahoo ELEMNT ešte dnes*. Alebo zavolajte na tel. číslo 02/4564 7094, nadiktujte svoje meno a adresu a Wahoo ELEMNT Vám pošleme kuriérom na dobierku. Alebo pošlite e-mail.

* - V prac. dni 9:00-16.30.

Wahoo ELEMNT MINI Bike Monitor
Wahoo ELEMNT MINI je nástupca RFLKT Bike monitorov. Funguje ako samostatný cyklopočítač, ktory poskytuje presnú rýchlosť, vzdialenosť a čas. ak sa spáruje so smartfónom, poskytuje aj vylepšené funkcie ako je sledovanie pomocou GPS, zobrazuje notifikácie na hovory, SMS, zaznamenáva históriu jazdy, trasu, prevýšenie, atď. Komunikuje cez Bluetooth 4.0 a ANT+. Kompativilný s iPhone/Android.

83 € / 99 €
Wahoo ELEMNT BOLT GPS Bike Monitor
Wahoo ELEMNT BOLT s aerodynamickým designom. Pokročilý cyklopočítač s GPS pre iPhone/Android s podporou Bluetooth 4.0 aj ANT+. Jednoducho sa používa, kompletné nastavenie sledovanie výkonov a zdieľanie sa vykonáva cez aplikáciu v smartfóne. Podporuje pripojenie ANT+ príslušenstva (snímač rýchlosti a kadencie, snímač činnosti srdca a pod.), zobrazuje notifikácie na displeji a pomocou LED, Live Tracking, zobrazenie polohy priateľov, synchronizácia s Strava, RWGPS cez Wifi, podpora KIKR, elektronických prehadzovačiek a mnoho iných funkcií.

199 € / 238 €
Wahoo ELEMNT GPS Bike Monitor
Wahoo ELEMNT najpokročilejší cyklopočítač veľkým výborne čitateľným displejom s GPS pre iPhone/Android s podporou Bluetooth 4.0 aj ANT+. Jednoducho sa používa, kompletné nastavenie sledovanie výkonov a zdieľanie sa vykonáva cez aplikáciu v smartfóne. Podporuje pripojenie ANT+ príslušenstva (snímač rýchlosti a kadencie, snímač činnosti srdca a pod.), zobrazuje notifikácie na displeji a pomocou LED, Live Tracking, zobrazenie polohy priateľov, synchronizácia s Strava, RWGPS cez Wifi, podpora KIKR, elektronických prehadzovačiek a mnoho iných funkcií.

teraz iba  249 € / 299 €
   275 €

Prislušenstvo pre Wahoo ELEMNT:

Wahoo RPM Cadence Sensor - snímač kadencie
Obrázok produktu Wahoo RPM Cadence Sensor - snímač kadencie Wahoo RPM cadence sensor je malý bezmagnetový snímač kadencie pre použitie na bicykli alebo pri behu. Jednoducho sa montuje, zaznamenáva presnú kadenciu a údaje prenáša prostredníctvom Bluetooth 4.0 a ANT+ do smartfónu a zariadení s ANT+ technológiou

39 € / 46 €
Wahoo RPM Speed Sensor - snímač rýchlosti
Obrázok produktu Wahoo RPM Speed Sensor - snímač rýchlosti Wahoo RPM speed sensor je malý bezmagnetový snímač rýchlosti pre bicykle. Jednoducho sa montuje, zaznamenáva presnú rýchlosť a údaje prenáša prostredníctvom Bluetooth 4.0 a ANT+ do smartfónu a zariadení s ANT+ technológiou (cyklopočítače). Je kompati

39 € / 46 €
Wahoo TICKR - Bluetooth & ANT Heart Rate Monitor
Obrázok produktu Wahoo TICKR - Bluetooth & ANT Heart Rate Monitor Pokročilý snímač srdcovej aktivity (Heart Rate Monitor) s podporou Bluetooth Smart a ANT+. Umožňuje zasielať údaje cez Bluetooth do aplikácie v iPhone 5/5S/5C/4S, do vybraných Android zariadení s BT 4.0 a zároveň cez ANT+ napr. do hodiniek Garmin. Na

59 € / 70 €
Wahoo RPM Cadence Sensor - snímač rýchlosti a kadencie
Obrázok produktu Wahoo RPM Cadence Sensor - snímač rýchlosti a kadencie Balík 2 snímačov na bicykel - snímač rýchlosti a snímač kadenice. Sú to malé bezmagnetový snímače pre použitie na bicykli alebo pri behu. Jednoducho sa montujú, zaznamenávajú presnú rýchlosť a kadenciu, údaje prenáša prostredníctvom Bluetooth 4.0 a A

69 € / 82 €
Wahoo TICKR RUN - Bluetooth & ANT Heart Rate&Motion Monitor
Obrázok produktu Wahoo TICKR RUN - Bluetooth & ANT Heart Rate&Motion Monitor Pokročilý snímač srdcovej aktivity (Heart Rate Monitor) s podporou Bluetooth Smart a ANT+ a senzor pohybu v jednom. Sleduje charakteristiku behu, kadenciu, rýchlosť a vzdialenosť - bez použitia GPS. Je vhodný pre použitie na bežeckom páse alebo trena

75 € / 90 €
Wahoo TICKR + Armband
Obrázok produktu Wahoo TICKR + Armband Kompletné riešenie pre sledovanie činnosti srdca počas športovej aktivity pomocou iPhone alebo smartfónu s OS Android. Obsahuje bezdrôtový snímač činnosti srdca Wahoo TICKR a puzdro na ruku - Armband pre iPhone 5/5S/5C a smartfóny podobnej veľkosti.<

teraz iba  79 € / 95 €
   89 €

Predchádzajúca stránka: Príslušenstvo pre cyklistiku Nasledujúca stránka: Príslušenstvo pre turistiku