Nenechajte sa nachytať!

Ku GPS navigáciám Becker dostanete (okrem iných bonusov) aj 700 nových kamier, ktoré pribudnú v 2016 na slovenských cestách.

Viete, že v roku 2016 pribudne na slovenských cestách viac ako 700 radarov/kamier?

Tieto kamery budú sledovať:

1. porušenie zákazu predchádzania,
2. nedodržiavanie najvyššej alebo najnižšej povolenej rýchlosti,
3. jazda na červenú alebo nezastavenie pri dopravnej značke "STOP",
4. porušenie zákazu otáčania alebo cúvania,
5. porušenie zákazu zastavenia alebo státia,
6. porušenie zákazu prejazdu cez železničné priecestie,
7. nedodržiavanie maximálnej povolenej hmotnosti vozidla alebo jazdnej súpravy,
8. porušenie zákazu vjazdu, odbočovania alebo prikázaného smeru,
9. porušenie zákazu vjazdu vozidla s najväčšou prípustnou celkovou hmotnosťou vozidla alebo jazdnej súpravy prevyšujúcou 12 ton.

Budú fungovať nasledovne. "Ak vodič poruší dopravný predpis, kamera to automaticky zachytí a pošle do národného centra dopravných informácií, odkiaľ potom pošlú majiteľovi auta, ktoré kamera odfotila, pokutu." 

[BONUS 1] Spolu s každou navigáciou Becker od nás dostanete tieto kamery už prednahraté v GPS navigácii. GPS navigácia Vás tak na kameru vopred  upozorní a umožní Vám predchádzať prípadnému porušeniu dopravných predpisov a následnému automatickému zasielaniu pokút.

[BONUS 2] Okrem toho dostanete v rámci akcie databázu radarov, ktorá obsahuje cca 80000 položiek v Európe.

V nastavení navigácie si môžete nastaviť typ upozornenia (obrazové, zvukové) a kedy sa má upozornenie zobraziť.

[BONUS 3] Všetky navigácie Becker dostanete tiež s rozšírenou pamäťou pre mapy a digitálny obsah, pričom garantujeme dostatočnú kapacitu pre aktulizácie máp EU do roku 2019.

[BONUS 4] GPS navigácie Becker obsahujú tiež rozšírenú databázu popisných čísel (SR 99%). Tam, kde Vás iné navigácie dovedú iba na konkrétnu ulicu, Vás navigácia Becker dovedie presne pred vchod.

Všetky tieto bonusy dostanete zadarmo pri kúpe GPS navigácie zn. Becker.

Prečo navigácie Becker? 

Navigačný softvér iGO v kombinácii s kvalitných hardvérom zn. Becker Vám umožnia spoľahlivú GPS navigáciu za každých okolností. Používanie je tak jednoduché, že ho zvládne aj začiatočník. K dispozícii je množstvo pokročilých funkcií, ktoré ocenia profesionálni vodiči. Navigácie zaujmú svojou výbavou, funkciami a výhodnou cenou. Po hardvérovej stránke obsahujú citlivý GPS prijímač, aktívny magnetický držiak MagClick, rôzne typy a veľkosti displejov a prípadne aj prístup do Internetu (vybrané modely). Po softvérovej stránke majú osvedčenú  iGO navigáciu, podrobné mapy, body záujmu, 3D objekty, prémiový 3D reliéf krajiny, TMC prijímač dopravných informácií a mnoho iného.

Služba UpToDate

Voliteľná služba UpToDate Vám ušetrí niekoľko hodín svojho drahocenného času. Zakúpením GPS navigácie Becker a služby UpToDate dostanete GPS navigáciu s najnovšími mapami ihneď po dodaní. Mapy a ďalší obsah Vám odborne zaktualizujeme pred samotným predajom a taktiež Vám zaktivujeme službu doživotnej aktualizácie. Ak idete na dovolenku a nemáte na aktualizáciu máp čas, alebo sa aktualizáciou máp nechcete zaoberať, je táto služba určená presne práve Vám. Zakúpiť si ju môžete tu.

Vyberte si z ponuky GPS navigácií Becker:

GPS navigácie pre nákladné autá, autobusy, karavany... - TRUCK nájdete tu.

Príslušenstvo pre GPS navigácie Becker:

Dashboard adapter - Montážna podložka pre prístrojovú dosku
Montážna podložka určená pre montáž držiakov s prísavkou na čelné sklo na palubnú dosku auta. Umožňuje bezpečnú montáž držiaka na palubnej doske auta. Povrch palubnej dosky sa pri montáži Dasboard adaptéra nepoškodí ani nepoškiabe. Kompatibilná s držiakmi Becker, Garmin, Navigon Car Kit, TomTom Car Kit, iGO Navigation Pack a ďalšími prísavkovými držiakmi. Vhodná aj pre väčšie držiaky na tablety. Priemer: 80mm

8 € / 9 €
Gumová krytka do MicroUSB konektora - 2ks
Gumová krytka do USB konektoru. Ochráni zariadenie pred vniknutím prachu, potu, piesku a nečistôt do zariadenia cez napájací konektor. Vhodná pre zariadenia (smartfóny, tablety, GPS navigácie, fotoaparáty...) s microUSB konketorom. 2ks v balení

11 € / 13 €
Ochrana displeja Titanium Drop pre GPS navigácie Becker
Aplikácia ochrany displeja TITANIUM DROP na GPS navigáciu Becker. Zvýši odolnosť displeja voči škrabancom, baktériám, prípadne aj proti rozbitiu. TITANIUM DROP vytvára neviditeľnú vrstvu na sklenenom displeji, ktorá chráni proti poškriabaniu, ktoré sa môže vyskytnúť počas bežného požívania. Na zariadení vytvorí vrstvu tvrdosti 9H. Sklenená plocha sa stáva takou tvrdou ako zafír, rubín alebo korund, od ktorých je tvrdší iba diamant. Tento produkt je možné objednať iba spolu s navigáciou Becker!

teraz iba  13 € / 16 €
   16 €
Ochranné puzdro pre Becker Transit 70, 70 Pro, Professional 70
ochranné neoprenové puzdro pre GPS navigácie Becker Transit 70, 70 Pro, Professional 70, Professional.6, Active.6., Active 7s, Active 7sl, Ready.6, iGO navigation Pack. Vhodné aj iné zariadenia podobných rozmerov so 6.2-7" displejom. Čierna farba, šedé lemovanie, zapínanie na zips.

16 € / 19 €
DUAL CAR Adapter 2.4A
nabíjačka do auta (12-24V) s výstupom pre 2x USB, ktorá Vám umožní nabíjať až 2 zariadenia súčasne. Nabíjačka má výstupný prúd až 2.4A, takže môžete nabíjať aj energeticky náročné zariadenia ako je napr. tablet alebo smartfón. Pre nabíjanie potrebujete USB kábel k telefónu alebo tabletu. Nabíjačka je tak malá, že takmer nevyčnieva z CL konektora a nijako neobmedzuje. Má tiež integrovanú ochranu proti preťaženiu.

16 € / 19 €
Tienidlo pre GPS navigácie 5"
Tienidlo pre GPS navigácie, ktoré Vám umožní používať navigáciu aj na priamom slnku. Je ideálne proti zimnému nízko svietiacemu slnku aj proti priamemu slnku v lete. Tienidlo zlepšuje čitateľnosť displeja navigácie a slúži ako kryt a slona voči žiareniu z troch strán. Jednoducho sa prichytí o navigáciu pružinou a nastaví podľa veľkosti navigácie. Vhodne pre navigácie s displejom do 5".

19 € / 22 €
Cestovné puzdro pre 5" GPS Becker
Kvalitné cestovné puzdro s jemnou vnútornou výstelkou, ktorá ochráni navigáciu pred poškriabaním. Puzdro je pevné, spoľahlivo ochráni Vašu navigáciu Becker. Vhodné pre navigácie Becker s 5" displejom. Dodáva sa spolu s putkom.

19 € / 22 €
Sieťová nabíjačka/ AC adapter pre GPS Becker microUSB
Sieťová nabíjačka pre GPS navigácie Becker s microUSB konektorom (Ready, Active, Transit, Professional, Mamba). Nabíjačka poskytuje vysoký výkon (2A) pre rýchle dobíjanie nagigácie a je tiež vhodná pre energeticky náročné zariadenia (napr tablety). Umožňuje dobíjanie GPS navigácie mimo auta. Ideálna pre používateľov, ktorí využívajú GPS navigáciu naplno. Vhodná pre domáce plánovanie trasy, na turistiku, multimediálne využitie, prehliadane fotiek a pod. Vhodná aj pre PDA, smartfóny, MP3 prehrávače, a iné zariadenia s microUSB konektorom.

19 € / 22 €
UpToDate pre GPS navigácie
UpToDate je unikátna služba, ktorá Vám ušetrí niekoľko hodín svojho drahocenného času. Zakúpením GPS navigácie a služby UpToDate dostanete GPS navigáciu s najnovšími mapami ihneď po dodaní. Mapy a ďalší obsah Vám odborne zaktualizujeme pred samotným predajom. Ak idete na dovolenku a nemáte na aktualizáciu máp čas, alebo sa aktualizáciou máp nechcete zaoberať, je táto služba určená presne pre Vás.

20 € / 24 €
Pasívny držiak pre GPS Mio Moov 3xx, Navman Sxx, MYxx, Becker
Pasívny držiak do auta pre GPS navigácie Mio Moov 200, 330, 360, 370, 580, Navman F10, MYxx, S30, S50, S70, S90i, Becker Traffic Assist radu Z pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Napájananie GPS navigácie je zabezpečené s pôvodnej originálnej kolísky (nie je súčasťou dodávky). Držiak je možné natáčať do optimálnej polohy. Umožňuje optimálne umiestnenie GPS navigácie tak, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. GPS navigácia je umiestnená v zornom poli a zároveň nedráždite zlodejov prísavkovým držiakom na sklo.

23 € / 27 €
Pasívny držiak pre GPS Mio, Navigon, Becker, Blaupunkt
Pasívny držiak do auta pre GPS navigátory Mio, Becker, Blaupunkt, Navigon (a ďalšie zariadenia a držiaky s adaptérom Richter/HR) pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Napájananie navigátora je možné pomocou príslušného autoadaptéra.

23 € / 27 €
Puzdro Becker Executive 5"
Kvalitné originálne puzdro s magnetickým uzatváraním. Spoľahlivo ochráni Vašu navigáciu Becker. Vhodné pre navigácie Becker s 5" displejom.

26 € / 31 €
Náhradná batéria pre GPS navigácie Becker 6 Active, Ready, Prof.
náhradná Li-Ion 1200mAh batéria pre GPS navigácie Becker série 6. Kompatibilná iba s nasledovnými modelmi: Active 6, Active 6 Lmu, Active 6 Lmu Plus, Be B40, Be B50, Professional 6.2 Lmu, Professional 6 Lmu, Ready 6 Eu Je, Ready 6l Eu Plus, Transit 6 Lmu

29 € / 34 €
Interphone Bike Holder pre smartphony a GPS navigácie 5,7"
Vodeodolné puzdro s držiakom na riadidlá určené do extrémnych situácií. Vodeodolné púzdro v univerzálnej veľkosti je vhodné pre smartfóny a GPS navigácie s displejom do veľkosti 5,7". Vrchná strana vyrobená z elastického priehľadného materiálu a chráni displej prístroja pred poškodením, či vodou. Špeciálna úprava zaisťuje pohodlné ovládanie prístroja, zároveň je prispôsobená aj pre ovládanie dotykových displejov v puzdre. Sada obsahuje šnúrku na krk a držiak na motorku (bicykel). Ideálny spoločník na outdoorové aktivity, geocaching, splavovanie vody či jazdu na bicykli a motorke.

36 € / 43 €
Aktívny držiak pre GPS Becker Transit 70 EasyClick s TMC anténou
Aktívny držiak do auta pre GPS navigácie Becker Transit pre bezpečné upevnenie na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak je vhodný pre všetky typy navigácii Becker so systémom EasyClick. Kolíska EasyClick umožňuje jednoduché vkladanie a vyberanie navigácie s držiaka. GPS navigácia je automaticky napájaná od okamihu, keď ju vložíte do držiaka. Podpora napätia 12/24V. Držiak obsahuje zároveň aj TMC anténu pre príjem dopravných informácií. Držiak je možné natáčať do optimálnej polohy. Umožňuje optimálne umiestnenie GPS navigácie tak, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. GPS navigácia je umiestnená v zornom poli a zároveň nedráždite zlodejov prísavkovým držiakom na sklo.

52 € / 62 €
Aktívny držiak pre GPS Becker MagClick s TMC anténou
Aktívny držiak do auta pre GPS navigácie Becker Ready, Active, Professional, Transit pre bezpečné upevnenie na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak je vhodný pre všetky typy navigácii Becker so systémom MagClick. Kolíska MagClick umožňuje jednoduché vkladanie a vyberanie navigácie s držiaka. GPS navigácia je automaticky napájaná od okamihu, keď ju vložíte do držiaka. Podpora napätia 12/24V. Držiak obsahuje zároveň aj TMC anténu pre príjem dopravných informácií. Držiak je možné natáčať do optimálnej polohy. Umožňuje optimálne umiestnenie GPS navigácie tak, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. GPS navigácia je umiestnená v zornom poli a zároveň nedráždite zlodejov prísavkovým držiakom na sklo.

52 € / 62 €
MiFi 3352 Intelligent Mobile HotSpot
Inteligentný mobilný HotSpot vo veľkosti kreditky s MiFi OS. MiFi OS umožňuje prevádzku aplikácií a widgetov priamo v MiFi. Poskytne prístup na Internet cez WiFi rôznym zariadeniam (notebooky, tablety, mobily, pda...) nech Ste kdekoľvek. Vstavaná batéria poskytne energiu až na 40 hodín v pohotovostnom režime, alebo na 4 hodiny prenosu dát. Ideálne riešenie mobilného internetu do auta, pre taxislužby, na prezentácie, konferencie, žurnalistov, blogerov... pre každého, komu jeden modem/jedno dátové zariadenie už nestačí. Pripojenie cez MIFI nevyžaduje žiadne ovládače ani nastavovanie počítača. MiFi má dokonca integrovaný GPS prijímač. Dostupný v čiernej farbe.

teraz iba  124 € / 149 €
   159 €
MiFi 2 - Global Touchscreen Intelligent Mobile HotSpot
MiFi2 je nový inteligentný mobilný hotspot, ktorý Vám poskytne prístup na internet rýchlosťou až 42Mbps u nás alebo vo viac ako 150 krajinách. Na Hotspot (Wifi b/g/n) môžete pripojiť až 10 zariadení (notebooky, tablety, smartfóny...) nech Ste kdekoľvek. Vstavaná batéria poskytne energiu až na 16 surfovania na internete. Ideálne riešenie mobilného internetu do auta, pre taxislužby, obchodných cestujúcich, na prezentácie, konferencie, žurnalistov, blogerov... pre každého, komu jeden modem/jedno dátové zariadenie už nestačí. Pripojenie cez MIFI 2 nevyžaduje žiadne ovládače ani nastavovanie počítača. Vďaka dotykovému displeju je Mifi 2 jednoduchý na používanie. MiFi 2 má dokonca integrovaný GPS prijímač, pričom súradnice ukazuje nielen na displeji, ale cez Wifi polohu prenáša aj do pripojených zariadení. Vďaka rozsiahlym bezpečnostným nastaveniam, VPN, je vhodný do podnikovej sféry, pre vzdialený prístup zamestnancov alebo pre mobilný biznis.

teraz iba  166 € / 199 €
   208 €


Návrat
19.02.2016 Kategória: Becker