Fitbit Surge Fitness Super Watch

Fitbit Surge teraz aj v modrom a oranžovom prevedení skladom!

11.5.2015

Fitbit Surge farby
Fitbit Surge sú nekompromisné športové hodinky, ktoré využijete nielen pri Vašich cvičeniach ale aj na 24 hodinové sledovanie aktivity a spánku. Tieto multišportové hodinky s integrovaným GPS Vám umožnia okrem sledovania aktivity aj ovládať hudbu na smartfóne alebo prijímať textové notifikácie. Vďaka funkcii CallerID, budete vždy vedieť, kto Vám volá. Surge sleduje Váš pulz nielen počas cvičenia ale počas celého dňa, čo umožní presný výpočet spálených kalórií. Buďte motivovaní pri sledovaní štatistík meniacich sa v reálnom čase priamo na vašom zápästí. Sledujte pulz, cvičenia, kroky, prejdenú trasu, vzdialenosť, spálené kalórie, zvládnuté schody alebo čas strávený aktivitou po celý deň. V noci, sledujte svoj spánok a prebuďte sa s tichým vibračným alarmom.

Teraz v troch farebných prevedeniach!

Fitbit Surge sú pokročilé športové hodinky "športtester", ktoré sa od iných typov hodiniek odlišujú nielen funkčnou výbavou ale aj designom. Surge je oproti iným typom športových hodiniek menší a príjemný pri nosení. Môžete ho mať preto na ruke po celý deň aj noc. Tento tenký, štýlový prístroj sleduje Vaše cvičenia a aktivitu a spánok, za neustáleho sledovania Vášho pulzu pomocou technológie PurePulse. Počas cvičenia Vám zobrazuje všetky dôležité informácie v reálnom čase. Namerané údaje prenáša prostredníctvom technológie Bluetooth Smart (BT 4.0) do počítača, mobilu alebo tabletu. Fitbit Surge však poslúži aj ako smart hodinky. Nielenže zobrazuje aktuálny čas, má vibračný budík, ale Vám aj ukáže, kto volá a prijaté textové správy si prečítate priamo na zápästí. Pomocou Surge môžete tiež ovládať prehrávanie hudby zo smartfónu.

GPS monitorovanie, 24h sledovanie tepu, celodenné monitorovanie aktivity a spánku = bezkompromisné športové hodinky Surge.

Ak je pohyb a fitness súčasťou Vášho životného štýlu, potom Fitbit Surge je určený práve Vám. Počas športovej aktivity Vám poskytne všetky potrebné ukazovatele. Počas dňa zaznamenáva Váš pulz, kroky, schody, vzdialenosť, spálené kalórie a čas strávený aktivitou. Po zotmení meria Váš spánkový cyklus, pomôže Vám naučiť sa lepšie spať a zobudí Vás ráno, diskrétne vibračným alarmom. Fitbit Surge Vás motivuje k dosiahnutiu Vašich cieľov tým, že prináša viac pohybu do Vášho života - bez problémov, sociálne, 24 hodín denne.

Je to motivácia. Musíte sa dostať von a byť viac aktívny

Hlavné funkcie:

 • GPS monitorovanie - sleduje vzdialenosť, rýchlosť, prevýšenie. Sledujte svoje trasy a časy jednotlivých kôl.
 • Sleduje Váš pulz - pomocou technológie PurePulse automaticky a nonstop monitoruje Váš tep a pulzové zóny
 • Sleduje Vaše cvičenia a aktivitu - sleduje cvičenia, kroky, vzdialenosť, schody, spálené kalórie a čas strávený aktivitou.
 • Zobrazuje štatistiky v reálnom čase - informácie o aktivite, informácie o cvičení v reálnom čase, súhrnné štatistiky (stále na displeji)
 • Sleduje Váš spánok + alarmy - Automaticky sleduje Váš spánok a zobudí Vás vibračným alarmom
 • Notifikácie a hudba - upozorňuje na prichádzajúce hovory zo smartfónu a zobrazuje textové správy displeji na Vašom zápästí. Pomocou Surge môžete tiež ovládať prehrávanie hudby.
 • Dlhá výdrž na batérie - vydrží na batérie až 7 dní
 • Synchronizuje Vaše štatistiky automaticky - údaje z Fitbit Surge sa automaticky synchronizujú do počítača, tabletu alebo smartfónu.
 • Získate pohľad na Vaše zdravie - učte sa z grafov, diagramov a nástrojov, ktoré zobrazujú Vašu činnosť a spánkový cyklus
 • Bavte sa a majte vyššie ciele - vyzývajte seba a Vašich priateľov dosiahnutiu vyšších cieľov a buďte fit. 

GPS sledovanie - Vytvorte si vlastnú trasu. Sledujte ju s GPS.

Surge Vám počas športovej aktivity bude na displeji zobrazovať čas, vzdialenosť, rýchlosť a výšku. Prezerajte si medzičasy a prechádzajte medzi štatistikami cvičenia.

Pre lepšiu kondíciu, začnite so srdcom.

Nech je Vaše srdce vašim sprievodcom. Monitor srdcového tepu automaticky a nepretržite priamo na vašom zápästí presne sleduje spálené kalórie, umožňuje udržiavať intenzitu tréningu, maximalizovať tréning a optimalizovať zdravie. A to všetko bez hrudného pásu.

Získajte lepšie sledovanie s každým úderom.

Získajte kontrolu nad svojimi cieľmi za použitia Fitbit Surge pre záznam vášho tréningu a sledujte celodenné aktivity ako je srdcový tep, kroky, vzdialenosť, rýchlosť, spálené kalórie, schody a aktívne minúty. S veľkou životnosťou na batérie na 5 a viac dní. A pre okamžitý prístup ku štatistikám, nemusíte chodiť ďaleko. Motivácia musí byť neustále v pohybe.

Zaznamenajte svoje cvičenia. Dosiahnite Vaše ciele.

S multišportovou funkcionalitou Vám Surge umožní zaznamenať všetky detaily Vášho tréningu. Či už ide o beh, cyklistiku, kardio alebo iné cvičenia. Pozrite si v reálnom čase údaje a štatistiky počas cvičenia. Po cvičení sa prehľady automaticky objavia vo vašom Fitbit účte. Vďaka integrovanému GPS môžete sledovať rýchlosť, vzdialenosť, kolá a trasy.

 

Život v pohybe, štatistiky na displeji

Surge obsahuje 8 senzorov a má najlepšiu výdrž na batérie. Umožní Vám monitorovať nielen svoje cvičenia ale celý svoj deň. Cieľom tohto  prístroja je posilniť Vás a povzbudiť Vás tým, že Vám poskytuje informácie v reálnom čase na displeji priamo na Vašom zápästí, ktoré Vám pomôžu byť viac aktívny. Prečo neísť po schodoch namiesto výťahu? Alebo sa neprejsť po obede? Tieto kroky sa Vám rýchlo spočítajú.

 

Skutočný pokrok v danom momente

Fitbit Surge Vám umožní vidieť všetky štatistiky kedykoľvek priamo na Vašom zápästí. Vždy nájdete inšpiráciu na dosiahnutie svojich cieľov.

Notifikácie a hudba

Fitbit Surge sú smart hodinky vhodné na každý deň. Funkcia CallerID Vám zobrazí prichádzajúce hovory, keď je Váš smartfón nablízku. Surge Vám tiež zobrazí počas dňa textové správy a môžete ním ovládať tiež prehrávanie hudby vo Vašom smartfóne.

 

 

 

 

Fitbit Surge je pripravený na nosenie 24/7. Monitoruje:

 • pulz
 • kroky, ktoré Ste urobili
 • schody, po ktorých Ste vystúpili
 • kalórie, ktoré Ste spálili
 • hodiny, ktoré Ste prespali
 • vzdialenosť, ktorú Ste prešli
 • čas strávený športom alebo aktivitou
 • kvalitu spánku

Fitbit Surge má vstavaný špičkový akcelerometer, ktorý presne zachytáva Vašu celodennú aktivitu, ktorú staršie typy  krokomerov nedokážu zachytiť. Na výpočet napr. spálených kalórií sa používajú presné štatistiky v kombinácii s Vašim tepom a osobnými informáciami.

Pomáha Vám spať... ZZZ

Fitbit Surge nespí, aj keď Vy áno. Na prehľadných grafoch uvidíte, ako dlho Ste spali, koľkokrát Ste sa prebudili a uvidíte aký kvalitný bol Váš spánok. V priebehu času, môžete použiť to, čo Ste sa naučili, aby Ste mohli spať zdravšie. Surge má tiež tichý alarm, ktorý jemne vibruje a zobudí Vás v požadovanom čase bez toho, aby Ste vyrušili svojho partnera.

V noci Surge monitoruje:

 • Ako dlho a ako dobre spíte.
 • Ako často sa budíte.

Ráno:

 • Zobudí tichým alarmom.
 • Nevyruší partnera.

Taký komfortný, že zabudnete, že ho máte

Fitbit Surge funkciami nabité športové hodinky. Oproti konkurenčným typom hodiniek sú však také príjemné na nosenie, že časom aj zabudnete, že ho máte. Nabíjateľná batéria vydrží na jedno nabitie 7 dní. Surge je tiež odolný voči dažďu, striekajúcej vode a potu.

Kopec odznakov

Fitbit Surge Vás bude chváliť a udržať si motiváciu s odznakmi pre denné, týždenné, dokonca aj celoživotné úspechy. Zakaždým, keď dosiahnete nový cieľ, alebo nás ohúrite so svojím výkonom, dostanete odznak. Ale budete musieť pre ne niečo urobiť.

Zdieľajte a súťažte s priateľmi

Súťažte s priateľmi a rodinou na Fitbit.com. Môžete sa povzbudzovať navzájom, porovnať štatistiky a uvidíte Vaše pokroky a Vašich priateľov.
Vzhľadom k tomu, že Vaše štatistiky sa aktualizujú každý deň, vždy môžete vidieť, kde Ste vy a ako sú na tom Vaši priatelia. Ak Vás niektorý predbehne, dostanete správu (mali by ste chcieť mu to oplatiť).

Podporiť priateľov môžete aj priamou komunikáciou. Pošlite im správu!

Zaznamenávajte činnosti, jedlá a iné

Zaznamenávajte jedlo, vodu, cvičenie, hmotnosť a ďalšie pomocou Fitbit on-line nástrojov. Ak nie Ste doma, použite mobilnú aplikáciu. Naša rozsiahla databáza pokrýva jedlo a aktivity, ktoré robia robenie poznámok rýchle a jednoduché. Vytvorte plán potravín a jedzte s rozumom. Zaznamenávajte nekonečné množstvo aktivít od prechádzky so psom po plávanie. Než sa nazdáte, budete mať kompletný prehľad o Vašom pokroku.

Vytvorený pre aplikácie 

Pre ďalšie sledovanie Vášho zdravia môžete exportovať Vaše údaje do niekoľkých populárnych fitness aplikácií ako je napríklad Run Keeper. Niektoré z nich - vrátane SparkPeople, Lose It!, MyFitnessPal a MapMyFITNESS - umožňujú import dát aplikácie Fitbit, takže môžete sledovať a pochopiť Vaše zdravie v jednej aplikácii. 

Fitbit Surge spolupracuje s Váhou Fitbit Aria alebo inteligentnými váhami Withings, napr. s váhou Withings Smart Body Analyzer alebo Withings Wireless Scale. Na jednom mieste tak máte informácie nielen o Vašej aktivite, ale aj aktuálne namerané hodnoty (hmotnosť, tuk, BMI…).


Nabíjačka pre Fitbit Surge
USB nabíjačka pre Fitbit Surge. Pripojte do USB portu a nabíjajte svoj Fitbit Surge.

22 € / 26 €
Fitbit Surge Fitness Super Watch
Fitbit Surge sú bezkompromisné športové hodinky s integrovaným GPS, ktoré automaticky zaznamenávajú aktivitu (kroky, vzdialenosť, kalórie, schody, aktívne minúty), spánok a cvičenia. Sústavne tiež sleduje pulz pomocou technológie PurePulse, ktorá umožňuje presný výpočet kalórií, maximalizáciu účinku cvičení alebo sledovanie spaľovania tuku. Zabudovaný GPS umožní sledovať Vašu trasu, rýchlosť, kolá a zobrazí aktuálne údaje na displeji počas cvičenia. Na displeji tiež zobrazuje textové notifikácie zo smartfónu a funkcia Caller ID upozorní na prichádzajúci hovor. Batéria vydrží až 7 dní. Namerané údaje prenáša prostredníctvom technológie Bluetooth Smart (BT 4.0) do počítača, mobilu alebo tabletu. Dodáva sa v 2 veľkostiach (malý a veľký) a v troch farbách: čierna, modrá a oranžová. Farbu a veľkosť si zvolíte v objednávke.

teraz iba  183 € / 219 €
   208 €
Fitbit Surge + Charge HR Pack
Super balík za super výhodnú cenu
Balík Super športových hodiniek a monitora aktivity Vám umožní sledovať Vašu aktivitu a pulz 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Používajte Fitbit Surge počas cvičení, pri behu, cyklistike a pod. Potom vymeňte športové hodinky za tenký, pohodlný náramok, ktorý odsleduje zvyšok Vašej dennej aktivity a Váš spánok. Zaznamenané údaje z oboch zariadení uvidíte vo Vašej aplikácii (iOS/Android).
---
Fitbit Surge sú bezkompromisné športové hodinky s integrovaným GPS, ktoré automaticky zaznamenávajú aktivitu (kroky, vzdialenosť, kalórie, schody, aktívne minúty), spánok a cvičenia. Sústavne tiež sleduje pulz pomocou technológie PurePulse, ktorá umožňuje presný výpočet kalórií, maximalizáciu účinku cvičení alebo sledovanie spaľovania tuku. Zabudovaný GPS umožní sledovať Vašu trasu, rýchlosť, kolá a zobrazí aktuálne údaje na displeji počas cvičenia. Na displeji tiež zobrazuje textové notifikácie zo smartfónu a funkcia Caller ID upozorní na prichádzajúci hovor. Batéria vydrží až 7 dní. Nameran

teraz iba  298 € / 358 €
   332 €


Návrat
5.11.2015 Kategória: Fitbit