Becker Connect

Služba Becker Connect umožňuje aktualizáciu máp aj bez počítača a zabezpečí podrobné dopravné informácie

Becker Connect - revolúcia v GPS navigáciách

Becker Connect prináša prináša 2 užitočné funkcie:
1. Aktualizáciu máp priamo v navigácii - bez použitia PC.
2. Live služby - príjem dopravných informácií cez Wifi a Live POI.

Služba Becker Connet je obsiahnutá v nových modeloch Becker 2016 s označením "L" v názve. Navigácie Becker sú prvé GPS navigácie na svete, ktoré umožňujú aktualizáciu máp a radarov priamo v prístroji cez Wifi. Aktualizácia je tak jednoduchá, že ju môžete urobiť aj počas prestávky na ceste alebo v zahraničí. Už nebudete potrebovať žiadny počítač*.

* - PC s Windows je potrebný na prvotnú aktiváciu služby Lifetime. Na ďalšie aktualizácie už nie je počítač potrebný.

Súčasťou služby Becker Connect sú aj Live služby - dopravné informácie informácie v reálnom čase sú dostupné v 16 krajinách EU (A, B, CH, D, DK, F, FIN, GB, GR, I, L, N, NL, P, PL, S), rovnako ako služba Live POI - vyhľadávanie bodov záujmov cez Internet.

Live služby spotrebovávajú iba minimum dát a sú vhodné pre použitie aj v roamingu v zahraničí. (Za 1 hodinu potrebujú iba 100kB dát, čo je asi 30MB mesačne pri použití 5hodín/denne)

Predpokladom na úspešnú a rýchlu aktualizáciu máp je rýchle a stabilné internetové pripojenie. Vlastný Wifi hotspot môžete vytvoriť pomocou smartfónu alebo pomocou dedikovaného mobilného Wifi hotspotu - MiFi. Ten Vám umožní rýchle a stabilné internetové pripojenie kdekoľvek ste.

 

Službu Becker Connect nájdete v týchto navigáciách

Ready.6l - poskytuje výborný pomer výkon cena. Navigácia má veľký 6.2" displej a ako jedna z mála poskytuje informácie nielen o statických radaroch ale aj o mobilných (policajných hliadkach):

Active SL - modelový rad Active je vybavený kapacitnými displejmi s multitouch. Umožňujú napr. zmenu naplánovanej trasy potiahnutím prsta po mape:

Transit SL - modelový rad Transit je určený pre nákladné autá a karavany. Trasa je plánovaná podľa parametrov vozidla. Navigácie Transit SL sú tiež vybavené kapacitnými displejmi s multitouch. Vynikajúci hardvér spolu s pokročilou funkcionalitou softvéru iGO robia z navigácií Transit SL najlepšie vybavené navigácie pre nákladné autá na trhu:


Návrat
12.09.2016 Kategória: Becker